Proiectul “
EBSI4RO: Connecting Romania through Blockchain” a ajuns la final - mulțumim celor care au participat la workshop-urile pe care le-am derulat și au urmărit activitățile noastre. Cursurile MOOC dezvoltate în proiect, sunt disponibile în continuare și așteaptă noi participați, interesați a se informa asupra acestei tehnologii emergente și a inițiativei European Blockchain Services Infrastructure.
MOOC-urile pot fi accesate de pe site-ul proiectului, care are o secțiune dedicată numită miniMOOC-uri (
https://ebsi4ro.ro/learn/), cu prezentarea acestora si link către Unicampus (
https://unicampus.ro/) pentru crearea conturilor și participarea.